ANKETA

Jak se Vám líbí stránky?

Zobrazit výsledky

Loading ... Loading ...

Jiné zajímavé informace

Vážení rodiče, učitelé, asistenti a přátelé dětí s poruchami autistického spektra,
jste srdečně zváni na poslední letošní setkání skupiny “LÍP A SPOLU”, které proběhne ve čtvrtek 10. prosince od 17 hodin v restauraci Wildcook v kulturním domě Crystal v České Lípě.

Díky iniciativě a finanční investici paní Věry Pangrácové je už na světědefinitivní oficiální podoba loga skupiny (v příloze). Věříme, že se vám bude líbit a že se podaří brzy zveřejnit i webovou a facebookovou stránku.

Výtvarný kroužek vedený  paní Kouřilovou-Ječnou (tel: 722 242 616) bude mít svou druhou a letos poslední schůzku  v pondělí 7. prosince v 15.30 v prostorách Sdružení tělesně postižených o.p.s, Školní ul. 2213, Česká Lípa.Kroužek je otevřen pro všechny zájemce s jakýmkoli tělesným a/nebo duševním hendikepem a používané výtvarné techniky budou vždy přizpůsobeny možnostem a schopnostem účastníků.

Přeji všem pohodový předvánoční čas, těším se na naše další setkání a opět prosím o krátké potvrzení vaší účasti

sms nebo e-mailem.

 

Radka Ondrušková

733 706 309

Provodín

 

Na SOŠ Jablonecká  – i v odloučeném pracovišti na Obchodní a praktické škole –  je po ukončení povinné školní docházky vzděláváno několik našich klientů s autismem . Pokud se chcete do školy podívat, máte možnost v sobotu 28.11. 2015. Více viz webové stránky školy: http://www.sosliberec.cz/8-novinky/182-kdy-vas-cekaji-dny-otevrenych-dveri

 

 

A.Malinová

 

 

…nejen název nové samostatné organizace, nýbrž i specifikace obsahu činnosti, setkávání atp. bude v programu setkání rodičů autistických dětí z oblasti Českolipska.

Máme velkou radost, že jsou rodiče našich klientů aktivní a mají snahu i sami přispět ke zlepšení péče o jejich autistické děti v oblasti České Lípy. Zváni jsou však všichni, kdo by se chtěli s ostatními rodiči seznámit – buď proto, že řeší obdobné potíže se svým dítětem, či jej problematika zajímá, chtěl by pomoci.

A.Malinová

Bližší informace viz níže:

Vážení rodiče, učitelé, asistenti a přátelé dětí s poruchami autistického spektra,
srdečně vás zveme na setkání naší nově vzniklé skupiny, které proběhne ve čtvrtek 10. září od 17 hodin v restauraci Wildcook v kulturním domě Crystal v České Lípě.
Na programu budou například čerstvé zprávy z jednání Kulatého stolu v Liberci 7.10.:

http://www.itveskole.cz/vzdelavani-itveskole-cz/asistent-pedagoga-uskali-integrace-zaku-s-ruznymi-znevyhodnenimi/program-kulateho-stolu/

Dále diskuze o názvu skupiny, konkrétní náplni její práce, termínu zahájení činnosti výtvarného kroužku, tvorbě webových stránek a propagačních materiálů, ap.

Uvítáme vaši účast, iniciativu, nápady a zkušenosti a také předání této informace tam, kam uznáte za vhodné.

Pokud se rozhodnete přijít, prosím o krátké potvrzení mailem nebo sms.

Upozorňuji ještě na několik volných míst na dvoudenním ozdravně edukačním pobytu pro rodiče a děti s různým zdravotním postižením, včetně PAS, které pořádá Sdružení tělesně postižených Česká Lípa ve dnech 11.-12. září v penzionu Nové Mlýny ve Starých Splavech. Program pobytu je velmi zajímavý a vloni se setkal s

velmi dobým ohlasem účastníků.

Více informací najdete v přiložené přihlášce a zejména u paní Evy Zemanové.

http://www.stp-cl.cz/kontakt/

Děkuji a těším se na inspirativní setkání.

 

Radka Ondrušková

733 706 309