ANKETA

Jak se Vám líbí stránky?

Zobrazit výsledky

Loading ... Loading ...

…Slunce! Teplo! Málo vody v Jizeře –  tedy zkouška kormidelníků a spolupráce posádky! Místy řekou opravdová vodní turistika!Spoustu nových odvážlivců! Stálí účastníci na kánoích!7 raftů + 3 kanoe – na raftu max. 7 lidí, na kanoi – 2, tedy účast rekordní! Žádné ztráty – ani našich klientů :), ani materiálu!

Zdravíme všechny nové i staré vodáky, kdo z účastníků bude mít zájem o fotky z akce, nechť se s námi domluví – či dopíše –  na způsobu předání, rsp. zkopírování. Krásné fotky  nám v hojné míře zajistil tatínek Míry, povedené jsou však i ty, které pořizovala naše bývalá kolegyně – v neděli vodačka – Eva.

Děkujeme všem za vzorné pádlování, já osobně Mírovi za komentáře na “mém” raftu k výletu: “Raft je nejlepší dopravní prostředek”, “Cestování na raftu má tu výhodu, že mne z něj ani nebolí nohy…” Pokud jste někdo na Vašem raftu zaslechli něco vystihujícího k výletu, prosím napište do komentářů na našem webu www.autismus-liberec.cz .

Díky i panu Hudskému z půjčovny KLOKOČÍ za zapůjčení vybavení, vstřícnost a ochotu! I za magnetky a samolepky s logem půjčovny (stálí účastníci se ještě před vyplutím vyptávali, zda je opět dostanou)

Díky i kormidelníkům – externím: Fandovi,  Ondrovi a Tomášovi, interním – tatínkům: Karlovi, Daliborovi a Láďovi za bezpečný průjezd peřejemi :).

Blahopřejeme mamce Kuby, že odvážně zvládla sama s Kubou kormidlování  na kanoi – a tedy byl Kuba ochoten přijet!

Rády jsme Vás s kolegyní Olgou i bývalou kolegyní Evou viděly!

Přejeme hezké léto a vodácké AHÓÓÓJ na prázdniny za tým SPC Turnov, nyní součástí nové organizace PPP a SPC Semily

Alena Malinová

P1030158rafty web 3rafty web5rafty web 4

Komentáře

Přidat komentář