ANKETA

Jak se Vám líbí stránky?

Zobrazit výsledky

Loading ... Loading ...

Diskuzní fórum

Dobrý den,

nedávno vzniklo nové centrum s názvem Centrum terapie autismu, jedním ze zakladatelů je zkušená speciální pedagožka Mgr. Romana Straussová, která má zkušenosti v práci s dětmi s autismem z rané péče při APLA Praha a se kterou úzce spolupracuje Středisko rané péče Liberec.  Aktuálně vedeme v evidenci jednu rodinu, která absolvovala s tímto centrem delší pobyt (4 dny) a je velmi spokojená. Moc by nás zajímaly i vaše zkušenosti jak s Centrem, tak i s Mgr. Straussovou.

Vážení rodičové, pedagogičtí pracovníci, odborníci a zájemci o problematiku autismu tato část diskuze je zaměřena na téma zajímavá literatura. Byly bychom rády i za doplnění Vašeho pohledu na monografii, pokud to bude možné. Vaše odkazy by určitě  také mohly pomoci začínajícím pedagogickým pracovníkům, odborníkům a rodičům, kteří pečují o děti s PAS.

Vážení rodičové, pedagogičtí pracovníci, odborníci a zájemci o problematiku autismu tato část diskuze je zaměřena na téma užitečné webové odkazy, které se věnují problematice  poruch autistického spektra. Vzhledem k tomu, že máme omezenou kapacitu sledovat zajímavé webové portály věnující se PAS, byly bychom rády i za podnětné odkazy z vaší strany. Mohly by také pomoci začínajícím pedagogickým pracovníkům, odborníkům a rodičům, kteří pečují o děti s PAS.